CA207 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ SANDEN 12V SD7H15 CLUTCH ASSEMBLY SANDEN SD709 SD7H15 Compressor Parts Sanden compressor clutch Clutch Hub,Pulley & Coil
- Κωδικός Προϊόντος: CA207 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ SANDEN 12V SD7H15 CA207 SANDEN 12V
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
CA207 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ SANDEN 12V SD7H15
Description :
| DIAM N GOR | VOLTAGE | CYLINDER HEAD |
|---|---|---|
| 132_A2 | 24 |
CA207 SANDEN 12V SD7H15 CLUTCH ASSEMBLY
ADDITIONAL INFORMATION
| Component status | Replacement |
|---|---|
| Pulley wheel diameter [mm] | 132 |
| Number of grooves | 2 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 35 mm |
| Outer bearing diameter | 55 mm |
| Bearing width A | 20 mm |
| Manufacturer | SANDEN |
| Application | Sanden series SD7H15 12V |

